VESTEL DEÜ’LÜ MÜHENDİSLERLE ETKİNLİĞİ DUYURUSU

Yayınlanma Tarihi: 18-05-2021

Öğrencilerimizin dikkatine,

DEÜ Kariyer Planlama ve Mezunlarla İlişkiler Koordinatörlüğü tarafından organize edilen etkinlik iki farklı oturum şeklinde gerçekleşecek. Vestel yöneticileri lisansüstü ve lisans (öncelikle 3. ve 4. Sınıflar) öğrencilerimizle canlı oturumlarda beraber olacak.

VESTEL DEÜ’LÜ MÜHENDİSLERLE OTURUM-1 (LİSANSÜSTÜ) etkinliği ile ilgili detaylar için tıklayınız.

VESTEL DEÜ’LÜ MÜHENDİSLERLE OTURUM-2 (LİSANS) etkinliği ile ilgili detaylar için tıklayınız.

Öğrencilerimiz İnsan Kaynakları ve farklı departmanlardan yöneticilerin katılacağı oturumlara yetenekkapisi.org portalındaki “etkinlikler” bölümünden başvurabilir.

Yöneticiler etkinlikte Vestel’in organizasyon yapısını, işe alım politikalarını, çalışma koşulları ve kariyer gelişim seçenekleri ile ilgili bilgilerin yanı sıra yazılım süreçleri, büyük veri ve yapay zeka ile ilgili konularda da öğrencilere aktarımlarda bulunacaklardır.

yetenekkapisi.org, etkinlikler bölümünde oturumlara başvurabilmek için öğrencilerimizin yetenekkapisi.org profillerinde bölümleri mutlaka o oturum için belirtilen bölümler olmalıdır. Etkinliğe başvuran öğrencilerimize DEÜ Kariyer Planlama ve Mezunlarla İlişkiler Koordinatörlüğü tarafından MS Teams ekip kodu e-posta olarak gönderilecektir.

Öğrencilerimiz @ogr.deu.edu.tr uzantılı adresleri ile MS Teams’e girip “VESTEL DEÜ’LÜ MÜHENDİSLERLE OTURUM-1 (LİSANSÜSTÜ)” ve “VESTEL DEÜ’LÜ MÜHENDİSLERLE OTURUM-2 (LİSANS)” adlı ekiplere katılıp oturum saati başlayacak yayınlara katılabileceklerdir.

yetenekkapisi.org portalına kayıt olma ve etkinliğe başvurma ile ilgili sorun yaşayan öğrencilerimiz linkte belirtilen ilgili kişiyle iletişime geçebilirler. (iletişim)