Üniteks UniTouch Yeni Mezun İşe Alım Programı Duyurusu

Yayınlanma Tarihi: 23-12-2021

Mezun olacak 4. sınıf öğrencilerimize yönelik Üniteks firması tarafından iletilen Üniteks UniTouch Yeni Mezun İşe Alım Programına ilişkin bilgilendirme aşağıda verilmiştir:

Üniteks olarak 1990 yılında İzmir’de kurulduk ve kurulduğumuz günden bu yana başarılarımıza her gün yenisini ekliyoruz. İleriye dönük vizyonumuz ile uluslararası çapta tanınan, yüksek standartlara sahip ve dünyanın önde gelen markaları için hazır giyim ve konfeksiyon alanında üretim yapan bir tekstil şirketiyiz. Bugün geldiğimiz noktada toplam üretim adedimiz yıllık 40 milyon olup, ciromuz 180 milyon doların üzerindedir. Ege Bölgesi Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracat birincisiyiz, İzmir ili ihracatında ise ilk 5 firma arasında yer alıyoruz.

Bu kimliğimizin yanında sektöre donanımlı ve iyi yetişmiş gençlerin kazandırılması konusunda da üzerimize düşen sorumlulukları yerine getiriyoruz. Bu amaçla tasarladığımız Üniteks yeni mezun işe alım programımız “UniTouch Project”i hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Toplam 24 ay sürecek program süresince katılımcıları yaklaşık 6 ay sürecek kapsamlı bir Oryantasyon sürecinden geçirip Üniteks’in tüm birimlerini yakından görmelerini ve çalışma şansı yakalamalarını sağlayacağız. Bu sayede katılımcıların kendileri için en doğru departmanı bulmalarını sağlamayı hedefliyoruz. Ayrıca program süresince katılımcılar kendileri için belirlenen en doğru birimde çalışırken eş zamanlı olarak kişisel ve mesleki yetkinlik geliştirme eğitimlerine katılacaklar.

Detaylı bilgi için: http://www.uniteks.com.tr/uniteks-smart.html

Son Başvuru Tarihi: 29 Ocak 2022

Başvuru kanalları:

Ø Youthall: https://www.youthall.com/uniteks/unitouch_1/

Ø Kariyer.net: https://www.kariyer.net/is-ilani/uniteks-yeni-mezun-ise-alim-programi-2943888

Sosyal medya hesaplarımız:

Ø Instagram: https://www.instagram.com/uni_touch_project/

Ø Facebook: https://www.facebook.com/Uni-Touch-Project-105726301924051

Ø Linkedin: https://www.linkedin.com/company/uni-touch-project/