EGEKAF’24 (Pamukkale Üniv-Denizli) Başvuru Duyurusu

Yayınlanma Tarihi: 12-02-2024

Bölümümüz Öğrencilerinin dikkatine

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı tarafından üniversiteler, kamu ve özel sektör kurumları ve meslek odalarının iş birliği ile gerçekleştirilen Bölgesel Kariyer Fuarları her bölgede gerçekleştirilmektedir.
Ege Bölgesi Kariyer Fuarı (EgeKaf’24) bu yıl Pamukkale Üniversitesi ev sahipliğinde, 21-22 Şubat 2024 tarihlerinde, Denizli Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi‘nde gerçekleştirileceği bilgisi tarafımıza bildirilmiştir.

Katılım sağlayacak öğrencilerimiz için; hareket Tınaztepe Yerleşkesi’nden 21 Şubat 2024 sabah saat 08.00’de; dönüş ise Denizli Fuar alanından saat 17.00 ‘de olmak üzere otobüsler tahsis edilmiştir.

İş ve staj imkanları sunan yüzlerce firmanın katılım gösterdiği EgeKaf’24 fuarına katılmaya istekli olan (Yetenek Kapısı üzerinden başvuran öğrenciler hariç) bölümümüzden 4 adet asil ve 2 adet yedek öğrenci belirlenecektir.

İlgilenen öğrencilerin 14 Şubat 2024 14:00’e kadar ad-soyad, TC kimlik numarası, öğrenci numarası, e-posta adresi (ogr uzantılı) ve cep telefonu bilgilerini eksiksiz olarak Arş.Gör. Elif Yörük’e  (elif.ercan@deu.edu.tr) mail ile göndermeleri gerekmektedir.

NOT: Başvuran ilk 6 kişi katılımcı listesinde yer alacaktır. (4 asil+2 yedek)

Katılmak isteyen öğrencilere duyurulur.

Bölüm Başkanlığı